Перелік необхідних документів для прийому дитини в ЗДО :

 

1. Медична картка з проходженням всіх необхідних спеціалістів ( перелік є в дитячій консультації)

2. Листок профілактичних щеплень

3. Довідка з дитячої лікарні на педикульоз та яйця глист.

4. Медична довідка про відсутність інфекційних хвороб.

5. Ксерокопія свідоцтва народження дитини.

6. Ксерокопія посвідчень дітей пільгових категорій (якщо є).

7. Заява батьків, щодо влаштування дитини до дитячого закладу.

 

 

Найпоширеніші запитання

при вступі дитини до ЗДО 

 

Чи може керівник дошкільного навчального закладу відмовити батькам у прийомі дитини до закладу без медичної довідки?

 

         Так. Тому, що відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003р. №305, а також ст.15 Закону України від 06.04.2000р. "Про захист населення від інфекційних хвороб" прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров’я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом.

 

          

     Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює керівник ДНЗ на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

 

     Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

 

      Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу здійснюється:

 • за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

 • на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;

 • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

 Пам’ятка для батьків

 

        Забирати з закладу дошкільної освіти своїх братів та/або сестер має право лише особа, яка досягла повноліття (18 років).

         До педагогів групи, незалежно від їх віку, слід звертатися на Ви, по імені та по батькові.

            Дитячий садок працює 5 днів на тиждень з 6:30 до 18:30. Прийом дітей з 6:30 до 8:00. Пам’ятайте: своєчасний прихід дитини - необхідна умова правильної реалізації освітнього процесу.

            Про неможливість приходу дитини в дитячий сад по хворобі або іншій причині необхідно обов’язково повідомити в ДНЗ.

           Дитина, що не відвідує дитячий садок більше трьох днів (разом з вихідними), приймається з довідкою від лікаря.

         У разі відсутності дитини в дошкільному закладі, з різних причин (хвороба, відпустка батьків чи вихідний день тощо), необхідно повідомляти вихователів групи або медичну сестру про причину.

           Платня за харчування дитини здійснюється до 10 числа поточного місяця.

           Перерахунок за дні, в які дитина не відвідувала ДНЗ, здійснюється в наступному місяці. Пам’ятайте: від своєчасності оплати залежить якість харчування дітей. 

         

Батькам або особам, які їх замінюють категорично забороняється давати дітям та приносити в групу будь-які продукти харчування.

 

Підніматись до групи, яку відвідує ваш малюк, сходинковими маршами, що ведуть з вулиці.

Не рекомендуємо одягати дітям прикраси із золота та срібла, давати із собою цінні, коштовні іграшки. Адміністрація дошкільного закладу, педагогічний та технічний персонал не несе відповідальності за ювелірні прикраси (золоті сережки, ланцюжки, хрести, підвіси тощо), які носять діти, та дорогі іграшки. В нашому закладі завдяки Вам в достатній кількості іграшок для вихованців.Вихователі відповідають за дітей, а не за іграшки, які діти принесли в садочок. Пам’ятайте: іграшка дитини — іграшка для всіх.

 

Вимоги до зовнішнього вигляду  дітей

 

          Одяг дитини повинен бути чистим, охайним, відповідати порі року, температурі повітря, відповідати розміру дитини. Повинна бути чиста нижня білизна.

          Зав’язки і застібки мають бути розташовані так, щоб дитина могла самостійно себе обслужити.

          Взуття має бути легким, теплим, точно відповідати нозі дитини, легко зніматися і надіватися.

          Носова хустка потрібна дитині як в приміщенні, так і на прогулянці. Зробіть на одязі зручні кишені для її зберігання.

          Лице повинно бути умите, ніс, руки - чисті, нігті - підстрижені, зуби - почищені, зачіска - охайна.

          Щоб уникнути випадків травматизму, батькам слід перевіряти вміст карманів в одязі малюка на наявність небезпечних предметів ( ножиці, ножі, булавки, цвяхи, проволока, дзеркальця, скляні флакони, намистинки, ґудзики тощо). Прослідкуйте, щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих предметів та предметів, які можуть зашкодити життю і здоров’ю дитини. Не давайте дитині з собою жувальну гумку, солодощів.  

          На одязі повинні бути петельки.